Bize Ulaşın

0216 518 42 84

Trakya Kalite Gönüllüleri “Yöneticinin Siyah Beyaz Yüzü” 26 Haziran


Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde, KalDer Trakya Kalite Gönüllüleri’nin düzenlediği, Yünsa Genel Müdürü Nuri Düzgören’in konuşmacı olarak katıldığı “Yöneticinin Siyah Beyaz Yüzü” başlıklı etkinliğimiz geniş katılımla gerçekleşti.

Yünsa/ Genel Müdür, Nuri Refik DÜZGÖREN

1959 doğumlu, ODTÜ Kimya Mühendisliği Bölümü mezunudur. 2001 yılında Sabancı Üniversitesi MBA derecesini alan Nuri Refik Düzgören, Kocaeli Üniversitesi’nde Organizasyon ve Yönetim Doktorasına devam etmektedir. 01.05.2017 tarihi itibari ile Genel Müdür görevini üstlenmiştir.

Yünsa Hakkında

Avrupa’nın en büyük entegre yünlü dokuma kumaş üreticisi ve dünyadaki beş büyük üst segment yünlü kumaş üreticisinden biri olan Yünsa, 1973 yılında kurulmuş, 1990 yılında ise halka açılmıştır. HOSH %57.88 hisse payına sahiptir. Kalan hisseler halka açık olarak Borsa İstanbul’da işlem görmektedir.

Yünsa, 1973 yılında erkek giyim için yünlü dokuma kumaş üretmeye başlamış; 1998 yılında portfolyosuna kadın giyimi katmıştır. Kendi ipliğini üreten ve kullanan Yünsa, yıllık 4.500 ton kamgarn iplik kapasitesinin yanında, 12.5 milyon metre kumaş dokuma kapasitesine sahiptir. Dokunan kumaşların büyük bir bölümü %100 yünlü kumaşlardan oluşmakta, bunların yanı sıra kaşmir, ipek, likra, polyester, viskon karışımlı yünlü kumaşlar da üretilmektedir. Kumaşlarının su itici, UV korumalı, kendi kendini temizleyen ve doğal gerdirme gibi farklı finisaj uygulamaları mevcuttur.

Elliden fazla ülkeye ihracat yapan Yünsa, Almanya’da ise en büyük pazara sahiptir ve dünyanın önde gelen markalarının kumaş tedarikçisidir.

Yünsa’nın İngiltere, Almanya, İtalya'da ofisleri; İspanya, İtalya, Fransa, İsveç, Japonya, Kore, ABD, Çekya, Sırbistan, Finlandiya, Rusya, Slovakya'da ise acenteleri bulunmaktadır. Yünsa’nın ayrıca İtalya’nın Biella şehrinde ve Türkiye, Çerkezköy’de tasarım ofisleri bulunmaktadır. Yünsa her sezon kumaş koleksiyonlarını dünyanın önde gelen tekstil fuarları Première Vision Paris, Première Vision New York, Münih Fabric Start ve Londra Tekstil Fair’de sergilemektedir.

ISO 9001, ISO 14001 ve ISO 50001 Kalite Sistem Standardı altında üretilen Yünsa ürünlerinin Alman Hohenstein Enstitüsü tarafından Eko-Tex 100 ile çevre ve insan sağlığına zararlı olmadığı belgelenmiştir. Yünsa ayrıca Marks&Spencer, Next ve Interwoollabs labaratuvar akreditasyonlarına da sahiptir.

Habere ait diğer görseller


Birlikte Çalışıyoruz

İŞ BİRLİKLERİMİZ


  • İSTANBUL GENEL MERKEZ
  • ANKARA ŞUBE
  • BURSA ŞUBE
  • ESKİŞEHİR ŞUBE
  • İZMİR ŞUBE
  • KAYSERİ TEMSİLCİLİĞİ
  • TRAKYA TEMSİLCİLİĞİ
  • DOĞU MARMARA GÖNÜLLÜ TEMSİLCİLİĞİ
  • BATI AKDENİZ GÖNÜLLÜ TEMSİLCİLİĞİ