KalDer Genel Sekreterliği’ne Sabri BÜLBÜL atandı.

Bize Ulaşın

0216 518 42 84

KalDer Genel Sekreterliği’ne Sabri BÜLBÜL atandı.


1 Kasım 2019 tarihinden itibaren yeni görevine başlayacak olan Sabri Bülbül’e başarılar diliyoruz.

1 Kasım 2019 tarihinden itibaren yeni görevine başlayacak olan Sabri Bülbül’e başarılar diliyoruz.

Sabri Bülbül Özgeçmişi

Sabri Bülbül 1971 yılında Düsseldorf’ta doğdu.

Eğitim

1994 yılında Anadolu Üniversitesi İkt.İda.Bil.Fak. İktisat Bölümü’nden mezun oldu. 2000 yılında İstanbul Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi programını tamamladı. Bugüne kadar Satış-Organizasyon, İşe Alım, Eğitim Yönetimi, İnsan Kaynakları, Kalite Yönetim Sistemleri, Toplam Kalite Yönetimi-İş Mükemmelliği, İş Geliştirme ve Planlama, Yöneticilik alanları başta olmak pek çok konuda uzmanlık, temel beceri ve yetkinlik programlarına katılmıştır.

 İş Deneyimi

İş hayatına 1995 yılında yurtdışı eğitim için bulunduğu Düsseldorf’ta Escort Gmbh yurt dışı operasyonunda Satış-Organizasyon sorumlusu olarak başlamış ve iki yıla yakın bir süre boyunca çalışmış, 1998 yılında EPS’ de (Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş.) İnsan Kaynakları İşe Alım Müşteri Temsilcisi olarak 1 yılı aşkın bir süre bu görevi yürütmüştür. 1999 yılı itibarı ile Doğuş Otomotiv Servis Ticaret A.Ş./Lojistik Hizmetler’de Eğitim ve İnsan Kaynakları Sorumlusu olarak çalışma hayatına devam etmiştir. Eş zamanlı olarak Kalite Yönetim Temsilcisi olarak kalite yönetim sistemleri konusunda da çalışmalar yürütmüştür. 2000-2001 yıllarında Doğuş Otomotiv gurubunda yeniden yapılanma (BPR) çalışmalarında İnsan Kaynakları uygulamalarının yeniden yapılandırılması ile ilgili proje çalışmalarında bulunmuştur. Doğuş Otomotiv Lojistik Hizmetler’de başlatılan Toplam Kalite Yönetimi çalışmalarında 2002 yılında KalDer Ulusal Kalite Ödülü’ne varan yolculukta mükemmellik kültürünün yapılandırılması, özdeğerlendirme, organizasyon ve sistem geliştirme projelerini yönetmiştir.

2002 yılından itibaren İş Geliştirme ve Planlama Yöneticisi ve Kalite Yönetim Temsilcisi olarak Doğuş Otomotiv Lojistik Merkezi, Planlama, Depo-Stok Yönetimi ve Toplam Kalite Yönetimi alanlarında görevini 2008 yılı sonuna kadar sürdürmüştür.

2009 yılından itibaren KalDer’ de Ulusal Kalite Hareketi Program Sorumlusu olarak çalışmaya başlamış, Üye İlişkileri ve Ulusal Kalite Hareketi Proje Yöneticiliği görevleri ve sonrasında 2014 yılı itibarı ile Eğitim ve Gelişim Direktörü olarak Ulusal boyutta kurum ve kuruluşların mükemmellik konusunda farkındalıklarının artırılması adına ulusal ve coğrafi olarak yayılım çerçevesinde etkinlikler ve kuruluşların Ulusal Kalite Hareketi projesine dahil edilerek Mükemmellik Modeli uygulamalarının kurumlarda yaşama geçirilmesine yönelik mevcut durum değerlendirme, eğitim ve gelişim planlarının sağlanması ve hayata geçirilmesine yönelik çalışmaları yürütmüştür. 2017 yılı itibarı ile Yankı Grup (Yankı Eğitim/Akademi, Yankı OSGB) şirketlerinin Genel Müdürü olarak çalışmaya başlamış, 1 Ekim 2019 tarihi itibariyle görevini devretmiştir.

 Uzmanlık Alanları

 İnsan Kaynakları (İşe alım, performans yönetimi), Kalite Yönetim Sistemleri, Sistem ve Organizasyon Yapıları, Süreç Yönetimi ve İyileştirme, Toplam Kalite Yönetimi, Mükemmellik Modeli konularında yöneticilik, planlama, kontrol, izleme, değerlendirme, eğitim ve sonuçları ölçme alanlarında deneyim sahibidir. 2000 yılından itibaren KalDer Ulusal Kalite Ödül sürecinde ve Mükemmellik Aşamaları Programları’ nda Değerlendiricilik, Başdeğerlendiricilik, EFQM Assessor Training (EAT) ve İnternal Assessor Training (IAT) lisanslı eğitmenidir. Evli ve bir kız çocuk babasıdır.

Birlikte Çalışıyoruz

İŞ BİRLİKLERİMİZ


  • İSTANBUL GENEL MERKEZ
  • ANKARA ŞUBE
  • BURSA ŞUBE
  • ESKİŞEHİR ŞUBE
  • İZMİR ŞUBE
  • KAYSERİ TEMSİLCİLİĞİ
  • TRAKYA TEMSİLCİLİĞİ
  • DOĞU MARMARA GÖNÜLLÜ TEMSİLCİLİĞİ
  • BATI AKDENİZ GÖNÜLLÜ TEMSİLCİLİĞİ