2019 TÜRKİYE MÜKEMMELLİK ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU.

Bize Ulaşın

0216 518 42 84

2019 TÜRKİYE MÜKEMMELLİK ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU.


KalDer & TÜSİAD İŞBİRLİĞİYLE DÜZENLENEN İŞ DÜNYASININ EN PRESTİJLİ ÖDÜLLERİ ARASINDA GÖSTERİLEN 2019 TÜRKİYE MÜKEMMELLİK ÖDÜLLERİ
SAHİPLERİNİ BULDU.
 
 
26-27 Kasım’da Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nin ev sahipliğinde ‘Çözüm Özünde’ temasıyla gerçekleştirilen 28. Kalite Kongresi, 2019 Türkiye Mükemmellik Ödülleri Töreni ile sona erdi. İş, bilim, akademi, medya ve sanat dünyasından iki bini aşkın kişinin katıldığı kongreye, KalDer’in 27 yıldan bu yana başarı ve istikrarla organize ettiği Türkiye Mükemmellik Ödülleri damgasını vurdu. Türkiye Mükemmellik Ödül Jürisi tarafından yapılan değerlendirmede ödül alan kurum ve kuruluşlar şöyle; 
 


TÜRKİYE MÜKEMMELLİK ÖDÜLÜ
AROMSA BESİN AROMA VE KATKI MADDELERİ SAN. TİC. A.Ş.  “Olağanüstü Müşteri Hizmeti (Ar-Ge Merkezi Dâhil)” iyi uygulaması ile Müşteriler İçin Değer Katma ve Sürdürülebilir Bir Gelecek Yaratma” temel kavramlarından Türkiye Mükemmellik Ödülü kazanmıştır.
KALEKİM KİMYEVİ MADDELER SAN. TİC. A.Ş. “KALEKİM Usta Kulübü” iyi uygulaması Müşteriler İçin Değer Katma ve Sürdürülebilir Bir Gelecek Yaratma” temel kavramlarından Türkiye Mükemmellik Ödülü kazanmıştır.
 
Türkiye Mükemmellik Ödülleri için yapılan Jüri değerlendirmelerinde EFQM Mükemmellik Modeli’nin Temel Kavramları ile ilişkili iyi uygulamalar başvuran kuruluşları ödüle götüren önemli kriterlerden biridir.
İş ve yaşamda mükemmellik kültürünün yaygınlaşmasında önemli rol oynayan organizasyonda böylece, Türkiye Mükemmellik Ödülü kazanan kuruluş sayısı 61’ e çıkmıştır.
Törende Türkiye Mükemmellik Aşamaları programı Yetkinlik Ödül Belgesi alan diğer kuruluşlar ise şöyledir; 
 
Mükemmellikte Yetkinlik 5 Yıldız Ödül Belgesi 
1. GAZİANTEP TİCARET ODASI
2. TÜRKİYE YEŞİLAY CEMİYETİ
3. HAVELSAN - HAVA ELEKTRONİK SANAYİ A.Ş.
4. GO YAKIT
5. ERDEM KAYA PATENT VE DANIŞMANLIK A.Ş. 
Mükemmellikte Yetkinlik 4 Yıldız Ödül Belgesi 
1. MANİSA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ
2. PROGIDA TARIM ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
3. AYGERSAN - AYDINLATMA GEREÇLERİ SAN. VE TİC.A.Ş.
4. LİMAK – ULUDAĞ ELEKTRİK PAR.SAT.A.Ş
 
Mükemmellikte Yetkinlik 3 Yıldız Ödül Belgesi 
1. DORUK OTOMASYON VE YAZILIM A.Ş.
 
“ÖDÜLLER İŞ DÜNYASININ MOTİVASYON KAYNAĞI” 
 
Ödül alan kurum ve kuruluşları kutlayan KalDer Yönetim Kurulu Başkanı Görgün Özdemir, iş dünyasında ayrıcalıklı ve prestijli bir konuma sahip olan Türkiye Mükemmellik Ödülleri’nin bu yıl 27. yılı olduğuna dikkat çekerek şöyle konuştu: 27 yıl önce başlayan bu süreç, günümüzde ne mutlu ki kurum ve kuruluşlar için bir motivasyon nedeni, itici bir güç, hedeflenen bir ödül haline gelmiştir. Türkiye Mükemmellik Ödülü çeyrek asırlık geçmişiyle, Türk İş Dünyası’nın en prestijli ödüllerinden biridir. Avrupa Kalite Yönetim Vakfı EFQM’le 27 yıldır süren bu uyumlu ve başarılı birliktelik için KalDer ve TÜSİAD yöneticileri başta olmak üzere tüm çalışanlarını, TMÖYK ve jürisini, yüzlerce değerlendiricimizi gönüllü katkıları için kutluyor ve teşekkür ediyorum.” 

Habere ait diğer görseller


Birlikte Çalışıyoruz

İŞ BİRLİKLERİMİZ


  • İSTANBUL GENEL MERKEZ
  • ANKARA ŞUBE
  • BURSA ŞUBE
  • ESKİŞEHİR ŞUBE
  • İZMİR ŞUBE
  • KAYSERİ TEMSİLCİLİĞİ
  • TRAKYA TEMSİLCİLİĞİ
  • DOĞU MARMARA GÖNÜLLÜ TEMSİLCİLİĞİ
  • BATI AKDENİZ GÖNÜLLÜ TEMSİLCİLİĞİ