Fenerium ile KalDer Arasında İmzalanan UKH Üyeliği ile Avrupa ve Türki...

Bize Ulaşın

0216 518 42 84

Fenerium ile KalDer Arasında İmzalanan UKH Üyeliği ile Avrupa ve Türkiye’de Bir İlke İmza Atıldı!


KalDer tarafından mükemmelliğin temel kavramlarını benimseyip hayata geçirmek amacıyla yürütülen Ulusal Kalite Hareketi’ne katılarak KalDer üyesi olan son isim “Fenerium” oldu! Avrupa ve Türkiye’de “ilk kez” EFQM Modeli’ni benimseyen ilk ve tek spor kulübü iştiraki olma özelliğini de kazanan Fenerium’la yapılan “Ulusal Kalite Hareketi İyi Niyet Bildirgesi” imza töreni Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu toplantı odasında gerçekleşti. Törene Fenerium Gen. Müd. Bahadır Baştüzel, Fenerbahçe Gen. Sek. Burak Çağlan Kızılhan, Fenerium’dan Sorumlu YK Üyesi Esin Güral Argat ile Fenerium YK Üyeleri Mustafa Kemal Danabaş, Bekir İrdem ile Özgür Özaktaç ile KalDer YK Bşk. Yılmaz Bayraktar, KalDer YK Üyeleri Fatma Aydoğdu, Mutlu Kutlu ile Tuğrul Baran; Gen. Sek. Sabri Bülbül, Üyelik Yön. Sanem Paklar, TMÖ Sek. Esra K. Kurşun, Türkiye UKH Yön. Melisa Örnek ve Kur. İlt. Yön. Ceren Sırdar katıldı. 

Törende konuşan Fenerium’dan Sorumlu YK Üyesi Esin Güral Argat: “Hem Türkiye’de hem de Avrupa’da ilk kez bir spor kulübü iştiraki olan şirket, KalDer üyeliği ile UKH’ye katıldı ve EFQM modelini benimsedi. EFQM modelini benimsemek; kalite anlayışını kurum içerisinde yaygınlaştırmak, süreçlerle yönetişime geçmek ve şeffaflık gibi toplumsal kalkınmada ihtiyacımız olan alanlarda Fenerbahçe Spor Ürünleri A.Ş. olarak da yol kat etmemiz demek…  Bundan dolayı büyük mutluluk duyuyoruz ve sadece bizim değil, paydaşlarımızın da bundan büyük fayda sağlayacağına inanıyoruz. Asıl amacımız, sistem yapısı olmak ve de metodik bir iş yapış tarzına bürünmek. Dolayısıyla sürdürülebilir başarıları sağlamak ve o hedefte yürümek asıl olan. Onun için bu anlamda çok heyecanlıyız. Attığımız bu adım; bize ve paydaşlarımıza büyük fayda sağlayacak bir adım oldu” ifadelerini kullandı. KalDer YK Başkanı Yılmaz Bayraktar ise Fenerium’la atılan imza sonrası: ““Fenerium’un Ulusal Kalite Hareketi’ne katılımıyla başlattığı kalite yolculuğunu başarılarla taçlandıracağına inancımız sonsuz. Bu kapsamda hem ulusal hem de uluslararası bir ilke imza atan Fenerium’a, çıktıkları bu kalite ve mükemmellik yolculuklarında her zaman destek sağlayacağız” dedi.

Bizlerle bir “ilk”e imza atan Fenerium’a KalDer Ailesi olarak hoş geldin diyor; çıktıkları bu mükemmellik yolculuğunda kaliteli ve sürdürülebilir bir süreç diliyoruz.

Haberin devamını okumak için lütfen Tıklayın

Habere ait diğer görseller


Birlikte Çalışıyoruz

İŞ BİRLİKLERİMİZ


  • İSTANBUL GENEL MERKEZ
  • ANKARA ŞUBE
  • BURSA ŞUBE
  • ESKİŞEHİR ŞUBE
  • İZMİR ŞUBE
  • KAYSERİ TEMSİLCİLİĞİ
  • TRAKYA TEMSİLCİLİĞİ
  • DOĞU MARMARA GÖNÜLLÜ TEMSİLCİLİĞİ
  • BATI AKDENİZ GÖNÜLLÜ TEMSİLCİLİĞİ